Audi 80 B4 2.0

Audi 80 B4 2.0

Član
Da i predstavim moja kolica
Dakle takav je bio kada sam ga kupio
ABS
Servo volan
Stakla na struju
Retrovizori na struju
Automatska klima












I odmah nakon 2 tj. kod mene legla je generalna motora





Pa i sportski volan


Onda sam promjenio osvijetljenje u instrument tabli na bijelo


Pa sam uzeo 60/40 amortizere i 17" felge







I eto to je ukratko to
 
Ova felga stvarno lijepo stoji na autu i lijepo je rub ispoloran sviđa mi se! Možda ubaciti malo distance i mislim da bi super izgledalo! Jako uredno ;)
 
Član
hvala svima na pohvalama, za distancere još moram vidit
BaXRS4 je napisao(la):
Što je bilo sa kvarom?
Prije nego sam pošao do u čapljinu očajnički sam rastavio motor i tražio kvar,vadio sve što je višak,pomjero faze,štelovo ugl. jebavo se bez nekog plana ili bilo čega što graniči s normalnošću, i uspio sam srediti to da auto ima više snage i da troši manje od 10L.
No Senad me nije mogao primiti taj dan pa je rekao da dođem drugi put i ostavim auto
Pa čim se ukaže prilika auto će kod Senada ;)
 
Član
BlackT je napisao(la):
hvala svima na pohvalama, za distancere još moram vidit
BaXRS4 je napisao(la):
Što je bilo sa kvarom?
Prije nego sam pošao do u čapljinu očajnički sam rastavio motor i tražio kvar,vadio sve što je višak,pomjero faze,štelovo ugl. jebavo se bez nekog plana ili bilo čega što graniči s normalnošću, i uspio sam srediti to da auto ima više snage i da troši manje od 10L.
No Senad me nije mogao primiti taj dan pa je rekao da dođem drugi put i ostavim auto
Pa čim se ukaže prilika auto će kod Senada ;)

Super, drago mi je da si barem koliko toliko riješio stvar*, s obzirom da poznaješ terminologiju i uz njega kvar bude riješen uvjeren sam 100%. javi se kada budeš dolazio. Inače jurila je boli glava :)
 
Član
prelijep audi, stvarno je extra, jedan od rijetkih na nasim cestama sa ovom opremom i u ovom stanju
 
Dobar audi, samo mi je jedna stvar nejasna; naime, prvi put vidim onakav sistem klime (displej i tipke) na audiju...a dobro poznajem audije.
 
Top