Astra Turbo

Astra Turbo

a jesu nagrdili motorni prostor s ovom cjevurom od usisa to je za nepovjerovat, da skini to ako bog znas :icon_eek:

btw odlican Opel :cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Prava mašina, ali mi je ovo malo štence najzanimljivije na slikama.:icon_smile:

je li i ono dio opreme?? :p
salu na stranu,ekstra bertonka,zelja mi je ovakvu da posjedujem,sa srecom neka te slusa :cool::cool:
 
Član
usis je davno prepravit.. sad vazduh iz filtera odmah ide u turbo,a ne da se grije preko motora kako je to tvornicki napravljeno..evo na ovoj se slici vidi...a ujedno i branik koji je napravljen za nju



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

a novije slike nadam se sutra posto bi trebalo da budu gotovi radovi na njoj koji su zapoceti
 
Član
mozda lose na slici izgleda ali branik je ekstra dobar,vec je zavrsen..danas bi trebao biti ofarban
 
Član
extra astra a motor je posebna prica i iskreno meni se ne svidjaju ovi branici na ovim astrama kad ih vidim muka mi al svako ima svoj ukus...ev npr. po meni bi joj ovaj opc branik lezao sasvim fino
 
Član
inace mi je ova serija astre bzvz
ali ova bertone mi se pravo svidja nekako ima prelijepu liniju valjda zbog guze i boja je extra a motor :cool:
 
menso je napisao(la):
extra astra a motor je posebna prica i iskreno meni se ne svidjaju ovi branici na ovim astrama kad ih vidim muka mi al svako ima svoj ukus...ev npr. po meni bi joj ovaj opc branik lezao sasvim fino

idemo opet ponoviti domaci zadatak :lol: nije to OPC to je Lumma , OPC je slican i malo je ovaj Lumma dublji od njeg , evo slika od OPCejke :cool:

http://www.inferno-swa.de/Privat/Day2009waxsmall.JPG
 
Član
Bertonka je opasna masina, brutalan auto:cool: Postavi slike kad ofarbaju branik da vidimo kako je ispalo... Kakve su felne na njoj?
 
Član
ma branik ce biti ekstra jos ova plava boja....,farbaju se i pragovi irmsher i zadnji banik irmscher,kilo spojle irmscher dtm racing,a spustene su obrve na haubi,pa i to treba ofarbati,feluge su trenutno 16ke irmscher..u planu su 18ke
 
Top