Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i nije baš najnovija vijest, al eto tek danas sam uspio uslikati auto, nakon 10-ak dana:icon_biggrin:
Riječ je o Opel Astri G, 99gp, sva moguča oprema, na žalost bez klime:icon_cry:
Al zato imam šiber da se klinčim:lol:
Motor je 1.6i, benzin narvno:D i ide pravo:icon_arrow:
Za sad sam samo ugradio FK masku bez znaka i obrvice, a ostalo će da slijedi na proljeće, ima se naravno planova ali znat će te na vrijeme;)
Et toliko, evo i koja slikica
my.php
[/URL][/img]
my.php
[/URL][/img]
my.php
[/URL][/img]
Eto, bit će još slika kad mi ne bude mrsko slikat:lol:
pozz;)
 
Član
RE: PONOVIO SE

super super astrica.... ja sam se iskreno opela navozo.... nadam se da ces i ti.... puno prijedjenih kilometara.... i da je fino sredis... pozz
 

JD.

Član
RE: PONOVIO SE

koji je motor 1.6i ili 1.6 16v ?

p.s. koji je to paket opreme sa svom mogucom opremom a da nema klime ziv bio ?

bosna je cudo, svako auto je full oprema a ustvari nema 20 auta u citavoj drzavi za koje se to moze reci hehe
 
Član
RE: PONOVIO SE

Deyo je napisao(la):
U ovoj sam avliji felge prao :) Sretno sam Astrom, već si je napuc'o :)

:cool::cool::cool:
ma pomalo...

@ JD. Ima servo, 4xel stakla, el šiber, sjedište podesivo po visini i dubini, volan podesiv, abs, esp, 4 airbag-a, kod ključ, daljinski, blokadu motora... ne može mi sve na um past... za mene je to full.... a za one koji imaju 5.5 milja platu možda i nije full ako nema digitalnu klimu, tiptronic, board comp i sl.:icon_rolleyes:
1.6i je motor, 55kw
 

IGY

Član
RE: PONOVIO SE

neka je tebi sa srecom
a ako si ti zadovoljan opremom onda je tebi to full :lol:
 
Član
RE: PONOVIO SE

Opel je švabo :), a sve švabe su pouzdane i dobre im maccine :) treba ih samo malo bolje zaštiti, barem opela, i naravno da sa njim pređeš mnogo kilometara na svoje zadovoljstvo :)
 
Član
RE: PONOVIO SE

a hv bogu nek si vise parkirao ugarazu da vidimo slike.. lijepo je auto nema sta a i vidi se da si vec krenuo u dotjerivanje..neka samo polako.. lijepa je astra.. a nisam znao da postoje obe verzije 1.6 i 1.6 16V ja mislio ima samo 1.6 16V.. extra extra samo polako..
 
RE: PONOVIO SE

JD. je napisao(la):
koji je motor 1.6i ili 1.6 16v ?

p.s. koji je to paket opreme sa svom mogucom opremom a da nema klime ziv bio ?

bosna je cudo, svako auto je full oprema a ustvari nema 20 auta u citavoj drzavi za koje se to moze reci hehe


ma da je moguća oprema pa haj al to je spešl edišn moguča oprema
 
Član
RE: PONOVIO SE

Deyo je napisao(la):
1.6l : 55kW, 63kW, 73kW ;)
Jeste zapeli za klimu, možda je prvi vlasnik htio sve osim klime :)

Deyo zvani sveznadar:lol:
Meni je 55kw sasvim dovoljno, ima ona kubikažu, čupa pravo...:icon_twisted:

Pa uvezena je sa sjevera Njemačke gdje je klima suvišan detalj;)
 
Član
RE: PONOVIO SE

daj nam ba jos slika..... astrice su meni super.... starac kod mene ime... ma dramica... ako si iz tuzle mozda si je i primjetio.... mat plava... hehe.. malo smijesna boja... al je dobro auto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top