Android-Besplatni SMS-ovi

Android-Besplatni SMS-ovi

Ovako ljudi,vec duze vrijeme ima ono za besplatne poruke,vrti se po netu itd. Cuo sam da navodno postoji neka aplikacija za Android telefone preko kojih saljes besplatne poruke ? Nasao sam neku pod nazivom "JaxtrSMS" ali nesto mi nece .. Jel kotisti to iko,zna nesto o tome ili su samo suplje price i dali to funkcionise ? :icon_confused:
 
Little Dragon je napisao(la):
Ima viber al moras biti na netu preko moba i osoba s kojom se dopisujes mora imati takodje viber

Znam da moram biti na netu,a tu aplikaciju ima skinuti u Android Marketu ili :icon_question:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Ovako ljudi,vec duze vrijeme ima ono za besplatne poruke,vrti se po netu itd. Cuo sam da navodno postoji neka aplikacija za Android telefone preko kojih saljes besplatne poruke ? Nasao sam neku pod nazivom "JaxtrSMS" ali nesto mi nece .. Jel kotisti to iko,zna nesto o tome ili su samo suplje price i dali to funkcionise ? :icon_confused:


Druze, sto se tice jaxtr sms-a ja sam to koristio neko vrijeme i sad vishe neradi, a viber moras imati ti i ta osoba sto joj saljes poruku, znaci ti odes na vajrles i posaljes por, i on kad se konektuje dodje mu poruka normalno ;) a kad ste u isto vrijeme mozete pricati besplatno, tj dok ste god na vajrlesu ;) nadam se da sam ti imalo pomogao :) LP
 
Član
e kad je vec tema oko toga...i u mene je android sistem 2.1..mobitel Samsung GT-I5700 Galaxy Spica..kad koristim net..posto rijetko wireless jer mi je vecinom slab domet...koristim preko APN...bhtelecomov..i nenormalno mi kredit skida...moze li se sta uciniti da manje trosi kredit...
 
VV-Driver je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
Ovako ljudi,vec duze vrijeme ima ono za besplatne poruke,vrti se po netu itd. Cuo sam da navodno postoji neka aplikacija za Android telefone preko kojih saljes besplatne poruke ? Nasao sam neku pod nazivom "JaxtrSMS" ali nesto mi nece .. Jel kotisti to iko,zna nesto o tome ili su samo suplje price i dali to funkcionise ? :icon_confused:


Druze, sto se tice jaxtr sms-a ja sam to koristio neko vrijeme i sad vishe neradi, a viber moras imati ti i ta osoba sto joj saljes poruku, znaci ti odes na vajrles i posaljes por, i on kad se konektuje dodje mu poruka normalno ;) a kad ste u isto vrijeme mozete pricati besplatno, tj dok ste god na vajrlesu ;) nadam se da sam ti imalo pomogao :) LP

To kralju,jesi mi pomogao puno :cool: Nista,onda moram naci taj Viber i reci curi da ga skine pa cu da uzivam :icon_biggrin: Hvala druze jos jednom :) Pozdrav ! :icon_smile:
 
Član
ja koristim WhatsApp odličan ti je imaš ga na marketu i šalješ slike i video bez ikakvih problema ;)
 
Top