Anais, JD i malo u cosku mene :)

Anais, JD i malo u cosku mene :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Sto se voli nije ni tesko, ucim se jos uvijek, bice nesto od mene valda :D

1.
2urxm6p.jpg

2.
2ntcoqd.jpg

3.
64qxp3.jpg

4.
10oflvb.jpg

5.
nexkyp.jpg



ajmo sad kritike, pohvale, prijedlozi

Erole nemoj biti skrt na rijecima ;)
 
Član
meni se svidja,a strucno ni ja ne znam,pa nema smisla da na taj nacin komentarisem:D
extra slike;)
 
Pa evo ovako:D

1.Ne znam kako si uspio da su ovako jako izrazene krobatske aberacije na astri (vidis ove ljubicaste/plave detalje kod gume i retrovizora)

2.ne znam sta bi ti reko,ali vidi se da si zamutio pozadinu u PS-u (a ne bi se trebalo vidjet;) )
Malo si prejako zamutio i trebao si duplicirati layer pa onda zamutiti,zatim obrisati lagano prednji kraj,jer ako je fokus stavljen na tocku onda i sve sto je na udaljenosti tocka treba da bude ostro (u fokusu)

3.Problem sa crnim autima,njih je stvarno tesko fotkat.Na astri nikakvih detalja,a ni skoda nije bolje prosla.I da,astra je ocaparena.

4.Isto,fali svjetla.

5.Nije lose,ali opet fali svjetla;)

Dosta od mene! (ima da ti naplatim jednom ove savjete):D
 

IGY

Član
erol_brcak je napisao(la):
Pa evo ovako:D

1.Ne znam kako si uspio da su ovako jako izrazene krobatske aberacije na astri (vidis ove ljubicaste/plave detalje kod gume i retrovizora)

hmm ne znam ni ja kako sam to uspio ali primjetim sad :D

2.ne znam sta bi ti reko,ali vidi se da si zamutio pozadinu u PS-u (a ne bi se trebalo vidjet;) )
Malo si prejako zamutio i trebao si duplicirati layer pa onda zamutiti,zatim obrisati lagano prednji kraj,jer ako je fokus stavljen na tocku onda i sve sto je na udaljenosti tocka treba da bude ostro (u fokusu)

to mi je prvi pokusaj obrade slike u PS, malo sam se nesto igrao, nadam se da ce drugi put biti bolje

3.Problem sa crnim autima,njih je stvarno tesko fotkat.Na astri nikakvih detalja,a ni skoda nije bolje prosla.I da,astra je ocaparena.

ovu imam bolju sliku, nego sam se zajeb kad sam stavljao, vidis da mi se ovde i noga upetljala u kadar :D, bice korekcija ove slike nadam se

4.Isto,fali svjetla.

sljedeci put nekog sa xenonima zaduziti :D

5.Nije lose,ali opet fali svjetla;)

Dosta od mene! (ima da ti naplatim jednom ove savjete):D


i jedno veliko HVALA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top