amortizer golf 3 seat cordoba

amortizer golf 3 seat cordoba

Član
ma ja trebam prodati prijatelju on ima tu cordobu 98 karavana pa hoće moje sportske amortizere, ne znam da li se može upasati ,ne znam da li je razlika samo u ležaju amortizera, a most je isti i na dvojki i na trjki golfu?jel znaš šta o tome?
 
Član
markoNg je napisao(la):
ma ja trebam prodati prijatelju on ima tu cordobu 98 karavana pa hoće moje sportske amortizere, ne znam da li se može upasati ,ne znam da li je razlika samo u ležaju amortizera, a most je isti i na dvojki i na trjki golfu?jel znaš šta o tome?
prednji odgovaraju identicni su ti amortizeri . na starijim tipovima trojke zna biti od dvice zakretac ili kako ti kazes lezaj a mozes staviti i od trojke zakretac . odgovaraju na amortizer i jedan i drugi. zadnji most od trojke je malo siri nego u dvojke ali su amortizeri isti. u seata se drugacije kopca zadnji most i drugaciji su seleni i amortizeri su dosta kraci.
 
Član
iz prve ruke NE ODGOVARAJU u sustini odgovara sve i mozes namontirat al ja sam gewinde od GIII stavio nazad ( seat ibiza) i zavrno ih do MAX u pod i kad smo spustili auto ne da je bila ko koza vec ko buggy .....
znaci u tome je fazon sto su fabricki amortizeri dosta kraci nego od GII i GIII
eto vam usput savjet golferi kako sa fabrikom da zakucate jos u pod hehehehehe
 
Top