Američka FDA savjetuje kako preživjeti invaziju zombija

Američka FDA savjetuje kako preživjeti invaziju zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Američka Agencija za brigu o javnom zdravlju objavila je na internetu savjete građanima kako da se pripreme i ponašaju u slučaju invazije zombija.

Naime, član američkog Centra za kontrolu i prevenciju bolesti postavio je blog u kome objašnjava građanima kako da poboljšaju svoje šanse da prežive invaziju živih mrtvaca.

''Sada se smijejete ali kada se to desi biće vam veoma drago što ste ovo pročitali“, navodi se u blogu.

Bloger navodi da je neophodno imati pribor za hitne slučajeve spreman u kući, uključujući vodu, konzerviranu hranu, sapun i odjeću i upozoravaju se građani da su ''nadrljali" ako ih zombi ujede.

''Kad pripremite pribor trebalo bi da sa porodicom dogovorite plan djelovanja koji podrazumjeva da se dogovorite gdje ćete ići, koga ćete zvati ukoliko vam se zombiji pojave na ulaznim vratima“, navodi se na blogu.

''Ukoliko zombiji počnu da šetaju ulicama, agencija će sprovesti istragu kao da je riječ o bilo kakvoj drugoj epidemiji bolesti“, navodi se na blogu i dodaje da su gorepomenuti savjeti primjenjivi i na slučaj prirodnih katastrofa poput tornada i zemljotresa
 
Ja sam napravio vozilo za prezivljavanje u ovakvim uslovima. samo se vi zajebajite...zapamtite kad ne bude mjesta u paklu, mrtvi ce hodati ovom zemljom.
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ja sam napravio vozilo za prezivljavanje u ovakvim uslovima. samo se vi zajebajite...zapamtite kad ne bude mjesta u paklu, mrtvi ce hodati ovom zemljom.
:lol::lol::lol::lol:


sry we are bosnians ... :D:D
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ja sam napravio vozilo za prezivljavanje u ovakvim uslovima. samo se vi zajebajite...zapamtite kad ne bude mjesta u paklu, mrtvi ce hodati ovom zemljom.

ooo djesi amerikanac, sha ima? :D
 
Član
Sta ti glupi ameri jos nece provaliti :lol: tacno se vidi da ne znaju ni sami sta ce od sebe i od slobodnog vremena :lol:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Sta ti glupi ameri jos nece provaliti :lol: tacno se vidi da ne znaju ni sami sta ce od sebe i od slobodnog vremena :lol:

ako nista, moras izmisliti nesto da ti jebe relativno dobar zivot :cool:
 
Death_beat je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ja sam napravio vozilo za prezivljavanje u ovakvim uslovima. samo se vi zajebajite...zapamtite kad ne bude mjesta u paklu, mrtvi ce hodati ovom zemljom.

ooo djesi amerikanac, sha ima? :D

Evo me brate, dozivio sam kako moralni tako i finansijski poraz. Nema smaka svijeta, demoralisao sam se, nema dedzala, ostaju krediti...rate...i tako u nedogled.
 
ma pusti to, krediti, rate..nista to nije vazno, kao sto je borba protiv terorizma, to je vama najveci prioritet, ja sam tako cuo :D
 
Član
Ovi Amerikanci zive i hrane se ovim fantazijama, sad su zombiji,do neki dan su ih napadali mali zeleni i odvodili u svemir itd itd....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Kako je to glupa nacija :D



















Odo napravit plan odbrane,kupit kabaš sapun ozracenu Japansku hranu i prvu pomoc iz auta:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top