Alpine cda-9886r

Alpine cda-9886r

Član
Zanima me kakav je player,naletio na jedan polovan,kolika bi bila realna cijena,jer je malo poskup:D
Mane,prednosti,vrijedi li tih 700+KM (kao nov.ovaj je polovan)...itd...

2008_06_27_12_04_28_2008_02_19_13_21_05_CDA-9886R.jpg
 
Član
Ponajbolje sto se moze kupit, kad alpoine nije valjo :D

Malo komplikovano za noramalno koristenje jer je opcija 1 000 000 :D pa treba malo vremena da se navikne!

Ako imas viska para kupuj ako je neka povoljna cijena;)
Al opet ako mislis unapredjivat i ostale komponente uzmi ak ti ostalo sve ostaje fabricki, mislim na zvucnike itd..i ovaj ce ti koristit tek tako da svira onda radije uzmi neki jeftiniji model od /////Alpine ;)
 
Član
u gepeku je alpine type R 1542 :D i ostalo ce se zamijenit',dok se bude imalo "vremena" :lol:
uglavnom,koja je fer cijena za ovo,u dobrom je stanju,bar mi je tako receno...posto mi prodavac kaze,ponudi pa cemo vidjet:lol:
tako da me zanima,koliko bi bilo fer da mu ponudim,izgleda da ne zna sta ima,tako da bi mogao doci za poprilicno male pare...gledam,polovni se po hrvatskoj prodaju za 1800 kuna...to dodje manje-vise 500KM:icon_question: nesto mi to puno za HU:icon_rolleyes:
jel fkt takav stroj kao sto i izgleda ili:D
 
Član
imao ga :icon_biggrin:
odličan HU!
dosta jednostavniji za korištenje od 9887 i 9855
imaš sve sa tim HU-om...
ja bi kao najveću prednost naveo 4V preoute i USB
realna cijena polovnog je nekih cca 400KM,ako je u extra stanju čak i 450
moj savjet: kupuj! ;)
 
Član
ako je neko zainteresovan,cijena je 350KM,u zenici...znaci nista dostava;)
moze se korigovat za forumase
 
Član
dobra cijena...ja da sam na tvom mjestu ostavio bi ga sebi...
imaš odlično interno pojačalo,4V preoute,USB,HU ima odličan dizajn,nemaš motorizovanu pločicu ni one glide touck tipke što zna često zajebavat...
extra uredjaj stvarno :cool:
 
Član
ma treba mi lova...uglavnom,ko bude zaintersovan,moci ce to i nize...znam da je extra,sto se tice mp3 playera,mislim da nema funkcije koju ne podrzava,od usba,ipoda,,komandi na volanu,konekcije za fabricki displej,itd...
 
Član
Mozda je lik dobio u autu pa ne zna ni kolko se inace krecu ako ga nije on kupio novog pokusaj zamijenit za nesto daj mu kakve robe i para mozda spustis jos 100 KM :D;)
 
Član
ocito ne zna koliko vrijedi,da navalim,dao bi i jeftinije...ja cu se malo ugradit tu,da uhvatim koju marku i preprodat;)
 
Top