Alkantara, CRNA

Alkantara, CRNA

Eh ovako, otvarao sam vec nedavno slicnu temu.

Uglavnom, da ne sirim previse, bio danas na Arizoni u Muki Teks-u, covjek ima stvarno bruku razlicitih materijala i raznih boja, ali nema crne alkantare, znaci sve moguce boje ima, al crne ne, navodno ni u katalogu firme od koje on nabavlja takodje nema crne.

Meni treba ako moze iko iz Sarajeva ili bilo kojeg grada da mi pogleda i ako ima kupi nekih 6-7 metara tog materijala i iskljucivo u crnoj boji. Platit cu mu za uslugu koliko treba ;)

Malo je hitno, pa bi molio da se javi ko je voljan da mi stvarno to ode pogledat i javit da mu saljem lovu na racun da ode uzet.

Hvala!
 
Pa kod ovog je od 9 do 12 km, materijal je cudan, ne znam ga ni opisat kako treba, nije plis, plis je slican, al nije plis. Reko bi da je alkantara najslicnija brusenoj kozi, isto onako kad predjes rukom u suprotnim smijerovima ostaju tragovi, s tim da je koza 45 km kvadrat (ima u Tz), a ovo je kao sto rekoh od 9 do 12 km.
Meni treba za tapacire vrata i krova i jos nekih dijelova koji nisu podlozni diranju i pipkanju.


Ovako nesto:

attachment.php
 
Početnik
Takodje i meni bi trebalo alcantre za krova i jos par stvari pa ako ko zna gdje se moze nabaviti neka kaze. ;)
 
Član
Ako neko zna gdje toga ima u sarajevu nek napise pa cu ja erole odletiti i provjeriti ti to nije frka ;)
 
Član
Al' raditi s pravom je do jaja, neki dan drugu presvukli volan i ono oko mjenjaca, joj kako izgleda, seks :D
 
pioneer_09 je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/eko-koza-ili-platno-t-59023-4.html#pid930903

procitaj kraj posta

hmm, sad si me bacio na razmisljanje :icon_question: 3km po metru zvuci smijesno da bi valjalo, opet ne znam. A ne kontam sta fali toj "kineskoj" alkantari, sem sto je eto kineska, meni je izgledom perverzan materijal. Jako slican brusenoj kozi, samo je tanji i meksi.

Ajde poslat cu bas clanu Autopresvlake" pm da vidim sta ce mi reci.
 
I mene interesuje. A da se nadovezem ako vec neces sjediti na njoj nema veze sto je kineska i sto je mozda slabije kvalitete od "prave" alkantare. U mene je garnitura od alkantare i drzi se odlicno a ima joj oko 9 godina.
 
Član
Napravicu par maxuz. Cijena tako nekako kako je Erol rekao, oko 50 km kvadrat, ako ne i vise, al je stvarno materijal extra :)
 
Top