Alfin 2.4JTD ???

Alfin 2.4JTD ???

Član
Opet imam ponudu za auto da menjam legancu, alfa 156 2.4jtd, inace mi se auto uvek svidjao (kome nije), ali ne znam nista o tom 2,4, za 1,9 znam da je dobar...Jedina mana alfe je sto je 500e registracija, ali preziveo bih to jednom godisnje... Ova alfa je u pitanju:
http://www.polovniautomobili.com/oglas853645/alfa_romeo_156_jtd/
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Primamljiva ponuda, ja bih se dobro zamislio.:icon_biggrin:

Ja sam zamisljen skroz...:icon_biggrin: Alfa je ovako jeftina jer je za kes, nije registrovana(500e) i navodno ima samo par sitnih ulaganja(samo viljuske)...ali u zameni bi se menjali kljuc za kljuc verovatno, mada bih probao nesto da mu izvucem jer mi je registrovan auto i nema nekih ulaganja. Nego mene zanima kakvi su ti motori, kakve su cene odzavanja, potrosnja i sl?

Odoh da ga pogledam:icon_smile:
 
Član
od druga mi stari ima ovu 156,samo karavanska izvedba,sa ovim motorom,auto ladja,neopisivo fino ide,nema nikakvih problema s njom, extra auto, meni se svidja,i ja se ne bi puno mislio da sam na tvom mjestu;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
od druga mi stari ima ovu 156,samo karavanska izvedba,sa ovim motorom,auto ladja,neopisivo fino ide,nema nikakvih problema s njom, extra auto, meni se svidja,i ja se ne bi puno mislio da sam na tvom mjestu;);)

Gledao sam, auto je lupan ali nije los, sve je ok on bi registrovao i menjali bi se, ali svaka sledeca registracija je 500e mnogo za mene studenta...:/, ne znam sta da radim, treba da mu javim sutra.
 
Član
dellas je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
od druga mi stari ima ovu 156,samo karavanska izvedba,sa ovim motorom,auto ladja,neopisivo fino ide,nema nikakvih problema s njom, extra auto, meni se svidja,i ja se ne bi puno mislio da sam na tvom mjestu;);)

Gledao sam, auto je lupan ali nije los, sve je ok on bi registrovao i menjali bi se, ali svaka sledeca registracija je 500e mnogo za mene studenta...:/, ne znam sta da radim, treba da mu javim sutra.

sve mi je jasno,razumijem te,u tvom autu te inekako izvlaci plin, inace ti se ne bi nikako isplatio. Meni je ova alfa extra,ako mozes skupit 500€ u godini onda uzimaj:icon_smile:
 
dellas je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Primamljiva ponuda, ja bih se dobro zamislio.:icon_biggrin:

Ja sam zamisljen skroz...:icon_biggrin: Alfa je ovako jeftina jer je za kes, nije registrovana(500e) i navodno ima samo par sitnih ulaganja(samo viljuske)...ali u zameni bi se menjali kljuc za kljuc verovatno, mada bih probao nesto da mu izvucem jer mi je registrovan auto i nema nekih ulaganja. Nego mene zanima kakvi su ti motori, kakve su cene odzavanja, potrosnja i sl?

Odoh da ga pogledam:icon_smile:



Potrosnja 2,4 jtd grad 10l nemoze ispod ali nikako laze ko god kaze da trosi manje.
A solidno je paprena za odrzavanje mada su u srbiji dosta jeftini dijelovi za alfu nego u bih Nazoves Kit Komerc u BG i pits koliko ti je sta evo ti primjer ja sam platio lafetu za alfu 147 150 KM po veleprodajnoj cijeni kao neku kvalitetniju. A originalna u kit komercu 80 eura . Tako da nije isto voziti alfu u srbiji i u bih .
A i lakse je prodati alfu usrbiji nego ovde znam iz licnog iskustva.
 
Član
uzima ona lako i redovno preko 10l to je najveca 'mana'...
a ja nebih mislio ni minute uzimaj to , auto je extra uz malo tunninga izgledala bi perverzno...
tvoj daewo je dobar ali ne moze primirisati ovom autu ni u kakvom pogledu ;)
 
Član
Iako znam kakva je alfa za odrzavati ja bi to uzeo bez puno razmisljanja! ;)
Ako mozes skupi 500e i odmah mjenjaj! Sto bi vi rekli taj motor "ebe kevu"! :lol: :123:
 
Član
100kW ti je najlosija verzija ovog motora
slicno kao audijev 2,5tdi sa 150KS
il ces bit hadzija,il ce bit,Boze pomozi
ne znas dok ne kupis
prijedlog,ganjaj onu sa 103kW,ak ti je vec zapela za oko
progooglaj malo o tom motoru,naci ces svasta ;)
 
Nemoj 2.4JTD stariji od 2000, odnosno nemoj ispod 103kw, ovi sa 100kw su imali dosta boljki sitnih. Najbolji su oni sa 110kw...
A sto se tice potrosnje nije tacno da je neki veliki potrosac, to je redni petak i sasvim razumna je potrosnja. Npr. 166 sa 150cv po gradu trosi oko 9 do 10 litara, automatic litru mozda vise, sto je prihvatljivno s obzirom na velicinu i snagu...
 

MTR

Član
evo ti malo pa citaj , oni proizvode motore za Alfu,Opel,Chevrolet,Toyotu,Ford.....

http://www.vmmotori.it/en/00/00/index.jsp
 
Top