Alfa Romeo 159 back side :)

Alfa Romeo 159 back side :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
popravi selekcije kad radis (budi malo precizniji), imas stila, bas kao i na prethodnom, samo naprijed :D

i da, kad farbas auto-ne dozvoli da ti bude pixeliziran na kraju (da se vide ove kockice na prelazima gdje pada svjetlost) a kad stavljas felge nemoj uzimat bas premale pa ih povecavat do granice jer ispadnu razvucene i flat, potrudi se ''ubosti'' sto bolji ugao i to je to :D e da, kad brises zadnja vrata onda ti prednja moraju biti veca (duza) :D

p.s.detalji su bitni
 
Član
ibizasa je napisao(la):
popravi selekcije kad radis (budi malo precizniji), imas stila, bas kao i na prethodnom, samo naprijed :D

i da, kad farbas auto-ne dozvoli da ti bude pixeliziran na kraju (da se vide ove kockice na prelazima gdje pada svjetlost) a kad stavljas felge nemoj uzimat bas premale pa ih povecavat do granice jer ispadnu razvucene i flat, potrudi se ''ubosti'' sto bolji ugao i to je to :D e da, kad brises zadnja vrata onda ti prednja moraju biti veca (duza) :D

p.s.detalji su bitni

druze, sve ja to znam.... ali bi mi onda trebalo mnogo vremena da zavrsim jedan rad....
 
Legend
pa u tom i jest fazon,radi ga 5 dana al da ga uradis tip top;)
svidjaju mi se obje alfe al na nekim sitnicama kiksas,felge su tu previse flat,i probaj ih kopirat zajedno s gumom i bice drama...
ako se mislis baviti VT-om posjeti nas forum www.vtbih.com :cool:
 
Član
Nexus je napisao(la):
pa u tom i jest fazon,radi ga 5 dana al da ga uradis tip top;)
svidjaju mi se obje alfe al na nekim sitnicama kiksas,felge su tu previse flat,i probaj ih kopirat zajedno s gumom i bice drama...
ako se mislis baviti VT-om posjeti nas forum www.vtbih.com :cool:

vazi :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top