akumulator

akumulator

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trebam u stvari moram kupiti akumulator... eh sad jedno 50ah suhi - mislio sam delphi ili exide gdje se oni mogu kupiti u sarajevu
 
Član
ja sam uzeo bosh silver suhi i zadovoljan sam, 54ah ti je cini mi se 120KM... nezz interesuje li te on...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja sam uzeo bosh silver suhi i zadovoljan sam, 54ah ti je cini mi se 120KM... nezz interesuje li te on...

ne znam ni sam ja bih najvise volio delphi nekad sam ga kupio kod kareta ali sad ih nema a sluzio me 7 godina a gdje si ti kupio taj bosh i kolika je garancija
u ovlastenom servisu ima ovaj exide 50ah 135 km ne znam cini mi se malo skupo:icon_rolleyes: u stavri ne znam ni kako se cijene krecu
 
Član
exide su ti pravo dobri. niko se nije na njih zalio... a ja sam svoj kupio ovdje u vogosci. 2 god garancije... samo sto sam ja uzeo 75Ah jer je dizel, al hajd nebitno :D znam cijenu za taj 54ah jer je skoro ovaj jaran uzimo...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
exide su ti pravo dobri. niko se nije na njih zalio... a ja sam svoj kupio ovdje u vogosci. 2 god garancije... samo sto sam ja uzeo 75Ah jer je dizel, al hajd nebitno :D znam cijenu za taj 54ah jer je skoro ovaj jaran uzimo...

a cjena je ?
 
Član
normala je napisao(la):
u hrasnom gdje je robot pa odma prekoputa ... pitaj raju reci ce ti, tu raja najvise kupuje

hvala lijepo;)
kupljen exide 53 ah 140 km u hrasnom preko puta robota inace imaju vartu bosh topla koliko sam vidio
momci jako usluzni ugradnja na licu mjesta sve pohvale;)
 
Član
i ja sam se iznenadio... nakon dana i dana potrage... kod muhe nije bilo... nisam mogo vise cekati... odoh reko uzeti sta bilo... kad ono surprise:lol: ma trehno sam danas dvije glave na auto beze evo jos me boli: brisaci cvaja spura cvaja al da je uradise kako treba vraco se dva puta i opet nisam zadovoljan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top