Ako vam je dosadno :D

Ako vam je dosadno :D

Član
RS6Avant je napisao(la):
mani pederluka ;) :lol:

Jao pederskog video-chata, ja ne znam braco sta ti volis, ali si mi cudan :D

u 5minuta vremena zatekao sam ( i ovo ne lazem ) jednog lika golog, sa ogroooomnooom kurcinom, drugog kako drka, treceg kako preko boxerica simulira drkanje iako mu je mala grba na gacama, zensku koja automatski odbila cim vidila da sam muskoo i nekog lika sto mazi sebe po bradavicama :icon_eek::icon_eek::icon_eek:...eh da, i ona ovog manijaka sto me sapirao da mu pokazem kitu, lik iz Danske :icon_eek:


...

Odo jos malo na chat :D:D:D

Od 1:31 do 1:38 od 7 ljudi 4 su pedercine :icon_eek:, 1 je bilo neko dijete od mozda 10-ak godina, i 2 curke ( od toga jedna ruzna ko vraziji cmar) :icon_eek:

Ja sam zavrsio sa ovim chatom :icon_eek:







 
Član
tibor legenda :cool: meni prijatelj poslo ovo kaze bude picoka dobrih , hajd reko da pregledam kad ono haus kad nisam razbio komp :lol:
 
Član
Ma ovo je tibor namjerno trazio likove gole da ih malo gleda. Pa sta mislite sto je sebe zamracio na slikama? Pa i on je go 100% mozda jos i grudnjak ima na sebi :lol::lol::lol:
 
Član
ado_d je napisao(la):
Ma ovo je tibor namjerno trazio likove gole da ih malo gleda. Pa sta mislite sto je sebe zamracio na slikama? Pa i on je go 100% mozda jos i grudnjak ima na sebi :lol::lol::lol:


 
Top