AH Desing felne da ili ne?

AH Desing felne da ili ne?

Član
Zanima me ima li iskustva sa ovim felnama, navodno su made in Japan. Kakav je kvalitet, jako su povoljne, evo par oglasa...
http://www.pik.ba/artikal/305045/aluminijske-felge-16x7-0-5x114-3/
http://www.pik.ba/artikal/306780/aluminijske-felge-15x6-5-5x114-3/
 
Član
prije ce biti da su kopije from china ...
ali lijepe su , ako su iz japana onda ne mogu ne valjat, ali sumnjam :D
 
Član
a bas izgledaju kao neke kopije, a i cijena im je sumnjiva za japanski proizvod :D

al lijepo izgledaju, sto jest jest
 
Član
Ma nije to tolko lose, ipak nije puno para i markirane se sjebu kad roknes u rupu momacki pa tako i ove :D
 
pa prvo vidis da na ovim prvim pise OZ, a one su AH design...znaci ocito se radi o kopijama...to da se rade u bihacu....zasto to mora nuzno ne valjat? ja znam da sam jednom prije 10tak godina cito da se kod nas negdje proizvode alu felge (neznma jel to bas to u bihacu) i samo za izvoz idu...a prijasnje Bosna ili SUper Bosna kako su se zvale svjecice, su se izvozile i fabricki u mercedesa ugradjivale...zasto mi to ne vjerujemo u svoje i sve sto se radi u bosni mora odma i ne valjat...a ljudi kupuju ispravljane udarane neke markirane...neka fala ja bi radje ove nove...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
pa prvo vidis da na ovim prvim pise OZ, a one su AH design...znaci ocito se radi o kopijama...to da se rade u bihacu....zasto to mora nuzno ne valjat? ja znam da sam jednom prije 10tak godina cito da se kod nas negdje proizvode alu felge (neznma jel to bas to u bihacu) i samo za izvoz idu...a prijasnje Bosna ili SUper Bosna kako su se zvale svjecice, su se izvozile i fabricki u mercedesa ugradjivale...zasto mi to ne vjerujemo u svoje i sve sto se radi u bosni mora odma i ne valjat...a ljudi kupuju ispravljane udarane neke markirane...neka fala ja bi radje ove nove...

:lol::lol:

Nisi upoznat sa jednom prijašnjom temom
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
pa prvo vidis da na ovim prvim pise OZ, a one su AH design...znaci ocito se radi o kopijama...to da se rade u bihacu....zasto to mora nuzno ne valjat? ja znam da sam jednom prije 10tak godina cito da se kod nas negdje proizvode alu felge (neznma jel to bas to u bihacu) i samo za izvoz idu...a prijasnje Bosna ili SUper Bosna kako su se zvale svjecice, su se izvozile i fabricki u mercedesa ugradjivale...zasto mi to ne vjerujemo u svoje i sve sto se radi u bosni mora odma i ne valjat...a ljudi kupuju ispravljane udarane neke markirane...neka fala ja bi radje ove nove...

:lol::lol:

Nisi upoznat sa jednom prijašnjom temom

Brock from bosniaa...hahaha.Tačnije Jajce, kako sam ja čuo, i priča se da fele uopšte nisu loše
 
Top