Accent s novim licem

Accent s novim licem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
hyundai-accent-verna-570x250.jpg

Tri godine nakon predstavljanja, popularna korejska limuzina temeljito je redizajnirana, a osim novog izgleda donosi i motore predstavljene u modelu i20

Jedan od najpopularnijih malih limuzina na našem tržištu krajem godine dolazi u obnovljenom izdanju. Accent dobiva potpuno novo, znatno originalnije i atraktivnije lice te kvalitetnije izveden interijer. Promjene su to koje dolaze u pravo vrijeme, budući da zanimanje za ovim modelom u posljednje vrijeme sve manje, posebno nakon dolaska manjeg i20. Utjecaj tog modela na Accent biti će vidljiv u interijeru, ali i ispod prednjeg poklopca. Tamo će se, naime, naći benzinski i dizelski agregati poznati iz i20, koji u odnosu na postojeće manje troše i ispuštaju manje štetnih plinova. Iako već predstavljen u Koreji, obnovljeni Accent na europsko tržište stiže nakon službene premijere koja je zakazana za frankfurtski sajam automobila u rujnu ove godine.
Hyundai-Accent-Verna-3.jpg

Hyundai-Accent-Verna-13.jpg
 
Član
kAcA je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
ne znam sta mu tolko fali pa svima smeta izgled,meni je bas solidan pogotovo u ovoj sivoj boji

Pa fali mu jer verzija bez facelifta izgleda puuuno bolje

meni je onaj prosli nekako djelovao previse jajast i zaobljen a ovaj mi je malo agresivniji zbog ovih farova i branika
 
Član
ma lud je a sto se tice tuninga naprijed blagi bad look debadge front grill i super felgice spusti i zatamni ;)
 
Član
uz malo igra boja moze strasan izgledati, ali nikako maska u obji, previse plastike...to u crno bacit i bude 2 puta ljepsi odmah ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top