ABT Audi Q7 V12 TDI

ABT Audi Q7 V12 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
abt%20audi%20q7%20v12%20tdi.jpg

Standardni Audi Q7 V12 TDI raspolaže sa 6,0 litarskim agregatom od 500 konja i 1000 Nm obrtnog momenta, što mu je dovoljno da do stotke ubrza za 5,5 sekundi i postigne maksimalnih 250 km/h. U tjuning kompaniji ABT Sportsline su pomislili da to može i bolje.

Tako je nastao Q7 V12 TDI sa 560KS i masivnih 1200 Nm, što će vlasnika koštati 4.900 evra, ali će se "utešiti" sprintom do stotke za 5,3 sekunde i najvećom brzinom od 258 km/h. Pritom ne treba zaobraviti da ovaj Q7 ima 2600 kg...

ABT takođe nudi i nekoliko novih setova aluminijumskih točkova za Q7 (veličine do 22 inča), kao i modifkaciju unutrašnjosti po željama vlasnika.
 
Početnik
a ***** ti abt-ove feluga samo ga kvare ...aa kako ruzne ovi ABT-ovci stavljaju ..a taj kemion je pravi:lol::lol::cool:
 
Član
ovi SUVovi sve blize supersportskim autima jbt za porsche nije loshe vrijeme 5 sec do stotke a tek "terensko" vozilo :icon_rolleyes:
 
inace mi se svidja Q7, ali jednom sam imao priliku vidjeti Q7 sa ABT body-kitom, sto mi toliko nije ni smetalo koliko kombinacija boja tog istog body kita, pazi ovo: taj Q7 je bio bijele boje, a kit kombinacija svijetlo plave i svijetlo zelene, i fakat je izgledalo uzasno, odtad mi se povraca kad vidim bilo kakav body kit na Q7-ici:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top