ABS ne radi ...

ABS ne radi ...

Član
U pitanju Audi A6 2.5 TDI V6 98 god. ABS ne radi ... na tabli svijetli lampica ABS ... pregledano sve , senzor ok, prsten na kinetičkom ok .... na dijagnostici prikazuje alarm 00285, prednji desni točak, sve na njemu pregledano i sve ispravno ali i dalje nemoze da ponisti alarm i ne radi ABS .... takodje me zanima da li Audi ima SAFE MOD rada kada nesto ne radi , u ovom slucaju ABS jer auto ima slabu vucu do 2000 obrtaja a preko tek povuce .... ???

2s1axix.jpg
 
Član
da nije osigurač oksidirao :icon_question: u 80 % slučajeva osigurač zna da izmami bruku živaca

pogledaj one osigurače u kabini i par onih na akumulatoru ;)
 
Super Moderator
hmm ja sam imao 2-3 audija imao problem sa ABS-om i otiso mu glavni onaj modul, elektronika od ABS-a ili kako se vec to zove al nisam mogao ocitati uopste ABS, tako da mislim da kod tebe nije to slucaj. A sto se tice safe mode, nece on zbog ABS-a u safe
 
Član
Liga je napisao(la):
pa jesi zamjenio senzor?

zamjenjen senzor ali i stari je bio ispravan .... danas vozio u Bihamk centar na njihovu diagnostiku i opet ista stvar, sve komponente ispravne, senzor, đekovi ali alarm se ne gasi ....
 
Legend
stilist je napisao(la):
Liga je napisao(la):
pa jesi zamjenio senzor?

zamjenjen senzor ali i stari je bio ispravan .... danas vozio u Bihamk centar na njihovu diagnostiku i opet ista stvar, sve komponente ispravne, senzor, đekovi ali alarm se ne gasi ....

Onda je procesor prolupao, ili negdje imas spoj na zicama... al prije procesor ABSa...
 
Član
Liga je napisao(la):
stilist je napisao(la):
Liga je napisao(la):
pa jesi zamjenio senzor?

zamjenjen senzor ali i stari je bio ispravan .... danas vozio u Bihamk centar na njihovu diagnostiku i opet ista stvar, sve komponente ispravne, senzor, đekovi ali alarm se ne gasi ....

Onda je procesor prolupao, ili negdje imas spoj na zicama... al prije procesor ABSa...

zasto ga onda diagnostika ne registruje ako je neispravan ??
 
Top