A sad malo moj GTI :-)

A sad malo moj GTI :-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo je auto koji sam kupio prije 3 mjeseca.Nisam ga mogao vizuelno sredjivati,jer sam imao investicija oko podvozja, pa me finansije malo koce,ali planiram ga malo napucati,pa i vas koji prijedlog bi dobro dosao
 
Član
Super GTI,pametno ulazes..
Auto ti place za kristalnim stopkama :cool:
I da sam na tvom mjestu,niposto nebih stavljao duboke karambolke,ima neka car i u ovim obicnim pogotovo kad sad svi stavljaju duboke.Pogledaj od clana ''eko'' bivseg GTI-ja sivog i vidices o cemu govorim :cool:
 
Član
Mislio sam ga malo prelakirati,naprijed maska bez znaka,sportski lonac,i recaro sjedista. Vidio sam sivog gti-ja,stvarno extra izgleda.Razmislicu i o tim karambolkama
 
Član
Ma jok,nista neonke,tamne sajbe,lajsne i to. Samo lakiranje(konto sam sve u crveno,rubovi,retrovizori i sl),lonac,sjedista, i vidjecu za branike
 
Član
Dobro si planirao,jos maska bez znaka i kristalni farovi sa krizem,i to je to,GTI za pozeliti
 
Član
Prvi gti jos 16V koji ja vidim da je stock , polako s radovima pomalo nemoj pretjerivati , fina auto;)
 
Član
getaca ti fino izgleda mozda samo da ga poliras nemoras ga lakirat usedit ces dosta love za druge stvari a ako se dobro odradi bit ce prva liga mozes da mu skines zadnji brisac i antenu i ako si u mogucnosti da ga spustis felge sa falcom i ugradis skrge na predji branik i sve u svemu fin ti je golf i nemoj ga mackarit
 
Član
Fin golf a eto dobrio si mnogo dobrih savjeta i ako su u mogucnosti da ih ostvaris i jos dodas svoih ideja imas auto VRH.
Sretno.;):icon_smile:
 
Član
Hvala na savjetima,a evo jos koja fotka svjezijeg datuma i jedna sa falcanim felnama

Takav je bio kad je kupljen,ali nemam tvrde opruge,pa su me fele zapinjale za rubove :) Sad su te fele na prodaju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top