78 km/h sa biciklom

78 km/h sa biciklom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
evo jedan gotovo samoubilacki potez,mozda nije 78 al je bar 70-75 ,osjecaj nezaboravan,opet jednom cu pokusat
snimak je od prosle godine,inace dok ne polozim zelju za brzinom ispunjavam ovako :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=ICKXlLgJMJU&feature=channel_page
 
BHT Ovisnik
ovo je od mostara prema međugorju,jednog lijepog dana posli napravit turu do međugorja i ukazala se lijepa prilika,strnina se vidila na slikama,cak se neka fiesta maknula u stranu kad smo se spustali,al nije bilo prometa:cool:
 
Član
samo polahko, ja sam samo jednom pao sa bicikla, i to kad sam vozio unazad, i slomim ruku :D
 
BHT Ovisnik
ma pokusavao sam ja prije svasta al sad samo postizanje brzine,dok sam bio manji smo se igrali policajaca i lopova pa pri bjegu rodica izleti za volan i bum tras,2-3 dana natekla noga pa u operacijsku salu,al zelju za brzinm nemoze nista ugasiti:123:
 
Član
koga laze da mi je znat , moze nekog ko nije nikad sjeo na biciklo 1 sat nije tacan a 2 ovo je nide veze vozi 70 i snima sam pusti suplju molim teee . . .
ja sam vozio s 2 prijatelja 79.8 , Djidikovac u sarajevu , i u toj brzni ti nemas vremena da trepnes a kamoli da snimas i vozis 1 rukom zato ovo je nide veze .
 
BHT Ovisnik
ja sam rekao da nije tocan,al ide bar 70,bit ce snimak kamerom iz mjesta cim malo otopli,a volan se moze drzati dlanom i mobom u ruci,inace nedaleko od naselja ima strana u blizini piste gdje vec bar 4 godine redovno idemo se spustat,tu smo se dovoljno izpraksali,cak se moze i 50-ak bez ruka ;), mnogo zavisi podloga i napuhanost guma i svega,redovnim vjezbanjem moze se mnogo cega poostici:icon_smile:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
kako li si ti ogi iz ovog snimka skontao da sat nije tacan:icon_question:

jesil ti ikad sjeo na biciklo i iso brze od 50 ako jesi lako cu ti objasnit ako nisi skontaj sam

CoL3-99 je napisao(la):
ja sam rekao da nije tocan,al ide bar 70,bit ce snimak kamerom iz mjesta cim malo otopli,a volan se moze drzati dlanom i mobom u ruci,inace nedaleko od naselja ima strana u blizini piste gdje vec bar 4 godine redovno idemo se spustat,tu smo se dovoljno izpraksali,cak se moze i 50-ak bez ruka ;), mnogo zavisi podloga i napuhanost guma i svega,redovnim vjezbanjem moze se mnogo cega poostici:icon_smile:

gdje je to mjesto da vas i ja posjetim
 
BHT Ovisnik
0g1 je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
kako li si ti ogi iz ovog snimka skontao da sat nije tacan:icon_question:

jesil ti ikad sjeo na biciklo i iso brze od 50 ako jesi lako cu ti objasnit ako nisi skontaj sam

CoL3-99 je napisao(la):
ja sam rekao da nije tocan,al ide bar 70,bit ce snimak kamerom iz mjesta cim malo otopli,a volan se moze drzati dlanom i mobom u ruci,inace nedaleko od naselja ima strana u blizini piste gdje vec bar 4 godine redovno idemo se spustat,tu smo se dovoljno izpraksali,cak se moze i 50-ak bez ruka ;), mnogo zavisi podloga i napuhanost guma i svega,redovnim vjezbanjem moze se mnogo cega poostici:icon_smile:

gdje je to mjesto da vas i ja posjetim



na prijelazu bune i ortijesa na M-17,10km juzno od mostara,te buna,mjesto kula-petak uz Villu Ivankovic,a ovo je snimano na sporednom putu za međugorje od žitomislića,šurmanaca prema majcinom selu:icon_smile:
 
Član
nista cudno...
p41300032xw0.jpg
 
Super Moderator
a boga ti 0g1 sto ne bi mogo vozit 70 km/h na biciklu :icon_question:
ja vozim biciklo svaki dan minimum po 10 km i vozio sam ga preko 70... nemam sat al znam otprilike jer imam noviji bic sa 24 brzine i okreto sam pedale max u 24-toj a to je preko 70 km/h sigurno... i ako ti je dobar bic da ides 100km/h nece se tresti... opet bolje nego skutera od 50 ccm kad vozis 80 km/h... u skutera gume male niđe veze ne trpi ni najmanju gresku a bogami bic ako dobro vozis trpi... nije problem snimit cu ti kako ide moj bic niz Galicu ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
a boga ti 0g1 sto ne bi mogo vozit 70 km/h na biciklu :icon_question:
ja vozim biciklo svaki dan minimum po 10 km i vozio sam ga preko 70... nemam sat al znam otprilike jer imam noviji bic sa 24 brzine i okreto sam pedale max u 24-toj a to je preko 70 km/h sigurno... i ako ti je dobar bic da ides 100km/h nece se tresti... opet bolje nego skutera od 50 ccm kad vozis 80 km/h... u skutera gume male niđe veze ne trpi ni najmanju gresku a bogami bic ako dobro vozis trpi... nije problem snimit cu ti kako ide moj bic niz Galicu ;)

procitaj svoj komentar pa se zamisli a da imas 52 brzine nema to veze mojj biseru . . c,c,c Gleda ti se pogon masinica Velicina kolutova i jos neke stvari ali ti to znas posto ti ides po 300 na sat s biciklom jer pedalas max u 24 :D
A kilometrazu provjeris tako sto zovnes nekog sa /citroenom posto su kod njih veliki digitalni satovi i tako nema da niko laze a to vase spustanje i vase brzine macku o rep :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top