4 mlada zivota ugasena

4 mlada zivota ugasena

Član
Četiri osobe izgubile su život, dok je jedna zadobila teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u 2.30 sati na regionalnom putu M-4 u mjestu Žabljak, općina Usora.

U nesreći su učestvovala putnička vozila Golf 4 i Mercedes, a svi stradali su sa područja općine Usora.

Prema informacijama iz MUP-a ZDK-a, tri osobe podlegle su na mjestu događaja, dok je uslijed zadobijenih teških povreda jedna osoba podlegla u Kantonalnoj bolnici Zenica.

Kako nam je potvrđeno u MUP-u, na mjestu događaja smrtno su stradali vozač Golfa Ivan Komuškić (1989), potom Dalibor Bajić (1979) i Valentino Jurišić (1992), dok je u zeničkoj bolnici preminuo vozač Mercedesa Mladen Penava (1988).

U bolnici je s teškim povredama Dragan Dominović (1986).

Uviđaj su obavili kantonalni tužilac i službenici MUP-a ZDK-a, a uzroci nesreće zvanično još nisu poznati.
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100726012
 
Član
kad skontas malo vise nije ni auto sigurno voziti ne radi svojih gresaka vec radi tudjih, zivot izgubiti u sekundi pa svaki dan se gine cc. vala treba samo ici gdje mora covjek dosta mi vozikanja cejfa radi kad ovo vidim
r.i.p stvarno zalosno
 
Član
R.I.P zalosno za par dana ode skoro 10 ljudi ako ne i vise.......gledao sam na tv kazu ocevidci dosla hitna iz Usore samo sofer bez doktora,kao to treba opstina nemaju oni nadleznost ovo ono.Zalosno je ako se mogao spasiti neciji zivot a da to nije uradjeno jer Dobojskoj hitnoj do Tesanjke pod rotacijom plafon 10 minuta Tesanjska je tu i prije,svejedno 4 bolesnika ne mogu se transportovat na 1 ili 2 vozila.
 
Član
Ivana i Valentina sam poznavao,poginuli su 100m od kuce,kriva je brza voznja,po prici prijatelja koji su bili na mjestu dogadjaja,krivac je vozac mercedesa,golf je skretao,a mercedes je naletio na njeg sa brzinom 190km/h na toliko je valjda sat stao :icon_sad: :icon_sad:
 
Član
pa cekaj mato jel mladen penava ili dragan penava mislim ti ih bolje znas cesce izlazis dolje?i jel ziv taj penava jer meni prijatelj kaze da je slomijo ruku i nogu i da je u bolnici u zenici?
 
Član
Jel mercedes crvene bolje i ima ŠIBENIK tablice:icon_sad:
Poznam dečka koji se isto zove, vozi mercedesa i tamo živi, a nitko mi se od njegovih ne javlja.....

R.I.P.:icon_cry:
 
Top