307-ca slabo vuče

307-ca slabo vuče

Član
Pozdrav svima

kao sto u naslovu teme stoji 307-ca slabo vuče
pa me interesuju vasa misljenja malo sam pregledo forum i cini mi se da nema ovakva tema za ovo auto

ono sto vam mogu reci je da je se u zadnjih par dana desavalo da nekad ide kako treba Znaci kad dam gas nesto je glasniji nego inace nabija obrtaje normalo ali nema snage
promijeno sam pumpu gdje sipam gorivo ali nema koristi

ako vam moze sta pomoci osjeti se mala razlika u zvuku motora kad sam u leru i kad pritisnem kvacilo pa sumnjam na lamelu i set kvacila

prije nego odem kod majstora volio bi cuti vase savijete

Unaprijed hvala
 
Ja sam mjenjao set kvacila na svom i obrtajoi bi bili u max ali nema vuce nikako moze biti to a moze sto kolega rece FAP provjeri dobro ili ti je mozda auto u Safe Modu pa nece da ide
 
Član
Mjenjao sam i ja set kvacila, ali nisam gubio na vuci, sto se toga tice bilo je sve normalno.
O Peugeotovim benzincima ne znam puno, valjda ce se javiti neko ko zna, znam da vecina dizela ima FAP filter.
 
Član
meni se ovo isto desava na 206-ici 1.6 16v. Zimus uradio veliki servis u Servisu 206. nakon toga pao snijeg i nisam ni vozio auto. Sad kad vozim vidim da je bas izgubilo vucu. Kompletkvaclo sam promjenio prije nekih 25000 km.
 
Član
Posto sam otvorio temu da je i zatvorim....:)
ustanovljeno je da je problem u leptiru gasa koji je bio strasno prljav...sve je ocisceno i pobrisana je greska u kompu sto je prijavljivo
Auto je radilo prefektno par dana medjutim lampica se ponovo upalila ali sad ide normalno
Nov dio je preskup pa mi slijedi trazenje po otpadim aako imadnem srece da nađem ispravan
ako neko zna gdje mogu naci neka javi


hvala na savjetima
 
Top