3 nesrece bilans:troje mrtvih troje povredjenih :(

3 nesrece bilans:troje mrtvih troje povredjenih :(

Član
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100908073
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100908037
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100908042
 
Član
OOOOjj sta je oovo danas :icon_sad::icon_sad::icon_sad: svaki dan gore i gore R.I.P :icon_cry:
 
Član
ove 3 cure sto su poginule kod bihaca krenule 2 na fax po diplome a jedna je valjda treca godina...sranje pa eto kontas bice sve ok ono ovo
 
Član
saledoboj je napisao(la):
ove 3 cure sto su poginule kod bihaca krenule 2 na fax po diplome a jedna je valjda treca godina...sranje pa eto kontas bice sve ok ono ovo

Ojjjj ...i najedanput nema te :icon_cry::icon_cry: zalost bgmi:icon_sad:
 
Član
Sta je ovo ...svi predznaci za neku katastrofu...pa ovo nije normalno..svaki dan neko pogine...cc
 
Član
Jbt svaki dan neko pogine, ja ne znam sta je to kod vas, mislim da je to najcrnji prosek u evropi....:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
a koliko sam ja saznao isle su kod svojih za Bajram....a dvije su trebale diplomirati....
stvarno tuzno ..r.i.p.
 
Član
zao mi je svakog ono ljudski zivot se ne moze nadoknadit a i nema cjene al brate niko tobe nece doci,nemozemo mi odavde sa foruma nikom iscupat gas iz auta pa rec vozi 40 il 60,nije ovo ni pred kakav kijamet nego ovo je realna slika drustva u kome zivimo sto kazu piloti "sanjam,Bog nas prokleo sve nam dao ,a srecu nam je uzeo"
 
Član
kažu da su prešle na suprotnu traku 50m prije nego je naišo kamion ,kod nas je problem što niko ne prilagođava
vožnju uvjetima na putu i mogućnostima auta treba se paziti nedo bog nikome ovo žena izgubi dvije ćerke i to za bajram :(
 
Zalosno ali ja zivim na podrucju USK i tako mi je tesko sto svaki dan ode neciji zivot i sto je zalosnije u tom izvjestaju policije ce stajati neprilagodjena brzina neispravnost vozila i takve gluposti.Pa jesu li svim ljudima ove drzave isprali mozak pa da se nevidi gdje je problem.Kriticne tocke ovog kantona su upravo te,Gorjevac ,dio ceste oko izacica prema bihacu,Od hotela sedre do ostrozca,Skokovi jedna i druga strana,Ljusina prema otoci.Ima takvih mijesta jos ali za ove dionice sam siguran.Kada padne prva kisa i dok se potpuno ne opere asvalt svako kocenje u krivini rezultira pravoliniskom putanjom u odnosu na polozaj vozila.Neme te gume koja se drzi na ovakvoj podlozi koja je izlizana i istrosena.Pokusajte voziti 20 km na sat i u bilo kojoj od ovih krivina kod prve kise zaustaviti vozilo garantiram da nece stati prije neko dodje do pijeska na suprotnoj strani.A o ulju i nafti koja kapa iz nasih stari kamiona i autobusa da ne govorim jer oni samo doprinesu tome da bude masna ali u cijeloj bih nijedan policajac nece iskljuciti takvo vozilo jer nema zakonsku podrsku da to ucini.Jedino ga moze poslati na vanredni tehnicki pregled i tamo ce mu gledati dali mu radi signalizacija dali vrijedi atest za vatrogasni aparat dali koci i upravlja i evo ubice ponovo na cesti.A upravo je ulje uzrok udesa a ne brzina.Govorim to jer sam od onih koji je imao priliku voziti na dionici Nurnberg Berlin i doci do brzine 320a tu je preporucena brzina 130 pa nema udesa i nema mrtvih koliko u ovoj jebenoj drzavi.Ali zato ce policija na toj cesti za kap ulja odslepati vozilo i naplatiti min 500 eura.Ali nemoj nikog ugroziti i dovesti u pitanje neciji zivot nece ti rijeci reci za brzinu.Ovo je sve nebitno ali kako da mi koji ginemo na ovim cestama to ispravimo.A vjerujem da u bosni ima jos takvih dionica ali kako da ja znam sta se krije recimo u Zenici iza ogranicenja 50 a prebrzo je 20 ako je cesta ista kao i ova na USK gdje ginu vozaci svakog dana i opet ce pisati npr iz nepoznatih razloga vozac presao na suprotnu stranu i podletio pod nesto ili na nekog.Izvinjavam se ako sam bio dosadan ali zahvaljujem ako mi netko ukaze da grijesim.:icon_sad:
 
Top