17.04.2011 ciljuge

17.04.2011 ciljuge

Legend
Iskupio tri klipa, ako ima jos neko nek postavi...

Mondeo - BMW 7 i Tempra

http://youtu.be/Vn2K_NPdp90

Mondeo VS BMW
http://youtu.be/zXSC2vvzORk
 
Legend
Neznam za bmw nisam 100% siguran al bice da je 24v, triza zna bolje, motor u mondeu 2.0 tdci 115ks;)
 
Legend
dellas je napisao(la):
Auu jbt, pa mondeo se držao sa njim rame uz rame, ide baš dobro;)

;) prodjem ga pred samom crtom 402 stignem i prodjem za nijansu :) al i ja sam sjebo dva puta start, nemogu da krenem, al dobro, bilo je fino druzenje, steta sto je vrijeme zeznulo pa se rasu brzo inace ostanemo do 6 do 7
 
Član
Šta je ovo? Daki vs svijet?:lol::lol:

Mostarci imaju jednu temu za okupljanja. Ako su nametnuta neka pravila neka vrijede za sve.
 
Legend
ZELA GTI je napisao(la):
Šta je ovo? Daki vs svijet?:lol::lol:

Mostarci imaju jednu temu za okupljanja. Ako su nametnuta neka pravila neka vrijede za sve.

Ovo su klipovi jarane nisu teme. :lol:
 
Član
jeste probali leteci start iz druge brzine........meni to bolje....onako se podera auto kad se starta...
 
Legend
damko je napisao(la):
jeste probali leteci start iz druge brzine........meni to bolje....onako se podera auto kad se starta...

Nije niko to probo, a i ja sam za, jer nemogu da krenem, a jos kratke mi brzine fuj..
 
Član
pa neznam kako kome....ako ti je cejf razjebati auto non stop slajdrajuci i cimajuci iz mjesta a da od toga nemas ama bas nista onda jbg..hajd da se takmicis gdje pa za kakvu nagradu..to ok..ali radi razonode jbg....ali opet kazem kako ko voli...

daki je napisao(la):
damko je napisao(la):
jeste probali leteci start iz druge brzine........meni to bolje....onako se podera auto kad se starta...

Nije niko to probo, a i ja sam za, jer nemogu da krenem, a jos kratke mi brzine fuj..
probat cemo ja i ti na magistrali kad nam zakrpe ono sto su prokopali...;)
 
Legend
damko je napisao(la):
pa neznam kako kome....ako ti je cejf razjebati auto non stop slajdrajuci i cimajuci iz mjesta a da od toga nemas ama bas nista onda jbg..hajd da se takmicis gdje pa za kakvu nagradu..to ok..ali radi razonode jbg....ali opet kazem kako ko voli...

daki je napisao(la):
damko je napisao(la):
jeste probali leteci start iz druge brzine........meni to bolje....onako se podera auto kad se starta...

Nije niko to probo, a i ja sam za, jer nemogu da krenem, a jos kratke mi brzine fuj..
probat cemo ja i ti na magistrali kad nam zakrpe ono sto su prokopali...;)





Joj druze nisam ljubitelj trkanja u javnom saobracaju i maximalno to izbjegavam.
Mozda nekad ono na OMW kad se nadjemo pa kad nema zive dushe iza 12, ili na stazi, a ovako ... samo belaja nac..
 
Top