13.03.2009 Veliki MEET Ljubitelja Italijanskih Automobila

13.03.2009 Veliki MEET Ljubitelja Italijanskih Automobila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
f_1m_fabb746.jpg


13.,14. i 15.03.2009. Igman Sarajevo

Vise detalja uskoro
 
Član
Ovo mi se svidja,jos kada bi se kako Fiatisti mogli pozvati da dodju pa da bude VELIKI meet,extra ideja nadam se da se vidimo gore!!! tj ako nebude snijega hehhe
 
Član
hajmo se sve fino dogovoriti i ja bi dosao stvarno.. da se nadjemo negdje u sarajevu pa da svi zajedno gore odemo..jer jbg morate gledati na nas ove iz drugih gradova:)
 
Član
elmir je napisao(la):
hajmo se sve fino dogovoriti i ja bi dosao stvarno.. da se nadjemo negdje u sarajevu pa da svi zajedno gore odemo..jer jbg morate gledati na nas ove iz drugih gradova:)

kad bude bilo vrijeme javi se pa cemo nesto skontati oko odlaska na igman. samo polako ima jos fore do 3. mjeseca
 
Početnik
da, ima fore, ali eto - izgleda da ima i entuzijasta, interesenata da se prikljuce dogadjaju... bas mi je drago da se nesto ovako desava... bit ce mi zadovoljstvo doci!
 
Član
elmir je napisao(la):
hajmo se sve fino dogovoriti i ja bi dosao stvarno.. da se nadjemo negdje u sarajevu pa da svi zajedno gore odemo..jer jbg morate gledati na nas ove iz drugih gradova:)

nama dvojici je usput, pa dogovorit čemo se kad bude vrijeme za to, i ja bi stvarno vilio ići, znaš i sam da gotivim talijane:icon_smile:
 
Član
Eh ovako

13ti 14ti 15ti mart
Hostel "FERI" na Igmanu - Veliko polje
nocenje 40 km + Dorucak popust na kolicinu

Meet se odrzava prvenstveno radi druzenja,
i sastoji se iz sljedecih aktivnosti:

cevapi
cevapi sa lukom
cevapi sa lukom i kajmakom
pivo
itd...

vecina ce nociti subotu na nedelju

Dopisite se na spisak ko ide na dati meet

1. emirEX mozda subota i nedjelja (bez nocenja)
2.
3.
4.
5.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top